INDSAMLING AF KURIOSITETER.

754077. INDSAMLING AF KURIOSITETER.

Blandt andet: Syskrin, "Clarks "Anchor" strandet bomuld til broderi", længde 41 cm Hængelås+nøgle, Optimus Langenscheidts Lilliput-ordbog, Svensk-Engelsk Hæftemaskine, "Frø" mod 400.

Alder og Brugsslitage.
Søsterboks mangler glas. Lister med skader, revner.
Ordbog med løse dele, ikke gennemgangen.
Hæftemaskine med rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Hæftemaskine med rust.

Antal besøg: 1.059