SOFA, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1800/1900.

75384. SOFA, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1800/1900.

Længde 125 cm.
Rigtigt skåret tilbage.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 125 cm.
Rigtigt skåret tilbage.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.432