EDVARD HALD. Vase, glas, Orrefors.

753496. EDVARD HALD. Vase, glas, Orrefors.

Højde 14,5 cm, diameter 8,8 cm, signeret og nummereret 553,29.

To minimale næsepartier og overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 331