KERAMISKE OBJEKTER mm., bl.a. Rörstrand, Gefle, Björn Wiinblad.

75302. KERAMISKE OBJEKTER mm., bl.a. Rörstrand, Gefle, Björn Wiinblad.

Kaffekopper med underkopper, "Sierra", Rörstrand.
Servicedele, "Vinranka", Arthur Percy, Gefle mm.

Krackelyr, Brugsslitage, enkelte Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 925