JOHN BEVORT. olie på lærred "Amsterdam" signeret.

75229. JOHN BEVORT. olie på lærred "Amsterdam" signeret.

John Bevort, 1917-1996 100 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 6.807