DUKKEBILEN, århundredeskiftet 1800/1900.

75109. DUKKEBILEN, århundredeskiftet 1800/1900.

Flettet liggedel, og håndsmedet underdel.
Længde ca 66 cm.

Skader i fletning/slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 66 cm.

Skader i fletning/slitage.

Antal besøg: 1.504