LARS BERTLE. Olie på Panel.

LARS BERTLE. Olie på Panel.
751053. LARS BERTLE. Olie på Panel.

"Lille maleri". Signeret Bertle. En verso med titlen. 23x23 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Antal besøg: 570