GULV, 1800-tallet.

GULV, 1800-tallet.
751006. GULV, 1800-tallet.

Urværk signeret, Ribe 1784, højde ca 220 cm.

Lod og pendul mangler, senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!
751006. GULV, 1800-tallet.

Antal besøg: 820