KASSE, 1700-tallet.

KASSE, 1700-tallet.
74817. KASSE, 1700-tallet.

Længde 48 bredde 44, højde 27,5 cm.

Slitage, mindre skader, revner, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
74817. KASSE, 1700-tallet.

Antal besøg: 618