SERVICE, 16 stykker, Arabia "Pekka" osv., første halvdel af det 20. århundrede.

745913. SERVICE, 16 stykker, Arabia "Pekka" osv., første halvdel af det 20. århundrede.

Tallerkener, 2 flade Diameter 24 Dyb tallerken 1 diameter 24 Tallerkener 3 diameter 20,5 Skål 23 x 23 Kasserollængde ca 21 Rund terrin diameter 16 Oval terrin længde 32 Dybe tallerkener med dekoration LS KOTKA diameter 23, 5 Tallerkener, 3 stk "Archer , Gustavsberg diameter 26 Tallerken, "steak steak" Gustavsberg diameter 25 cm.

Brugsslitage, der opstår Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.911