VIOLIN, mærket Nicolas Bertholini.

745633. VIOLIN, mærket Nicolas Bertholini.

Etiket med teksten "Nicolas Bertholini luthier de SM l'Empereur et de la Cour de France Fecit anno 1810".
Længde 56 cm.

Slid, ridser, snore og stemmeskrue mangler. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 56 cm.

Antal besøg: 1.864