HUGO RAHM. Akvarel, signeret og dateret -1902.

74399. HUGO RAHM. Akvarel, signeret og dateret -1902.

Indretning med rødt sommerhus ved vandet, ca 22x36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.947