CORNEILLE VAN BEVERLOO. Farvelitografi. Signeret -91, nr. 25/160.

74351. CORNEILLE VAN BEVERLOO. Farvelitografi. Signeret -91, nr. 25/160.

Figursammensætning. 31x20 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Figursammensætning. 31x20 cm.

Antal besøg: 913