KUNSTGLAS, 3 dele, Bertil Vallien, Ingegerd Råman.

743440. KUNSTGLAS, 3 dele, Bertil Vallien, Ingegerd Råman.

Vase, Bertil Vallien, signeret Kosta Boda Artist Coll B Vallien 48279. Højde 10 cm.
Karaffel med glas, Ingegerd Råman, Skruf, højde 24,5 cm.
Skål, Kosta Boda, usigneret, højde 10, diameter 20 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 872