743440. KUNSTGLAS, 3 dele, Bertil Vallien, Ingegerd Råman.
Vase, Bertil Vallien, signeret Kosta Boda Artist Coll B Vallien 48279. Højde 10 cm.
Karaffel med glas, Ingegerd Råman, Skruf, højde 24,5 cm.
Skål, Kosta Boda, usigneret, højde 10, diameter 20 cm.
Mindre slitage.