SKAB, Chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

742765. SKAB, Chippendale-stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 133 cm, bredde 130 cm, dybde ca 50 cm.

Brugsslitage, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 288