KARAFF, SJ Statens Järnvägar, første halvdel af det 20. århundrede.

742092. KARAFF, SJ Statens Järnvägar, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde inkl. prop 30 cm.
Indgravering SJ på karaffel.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl. prop 30 cm.
Indgravering SJ på karaffel.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.395