KRUTHORN, ben, 1800-tallet.

KRUTHORN, ben, 1800-tallet.
74120. KRUTHORN, ben, 1800-tallet.

Metalbeslag, længde ca. 22 cm.

Skader på beslag, slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 625