VAS, keramik, Hildur Haggård, sign. 1900-tallet.

74106. VAS, keramik, Hildur Haggård, sign. 1900-tallet.

Højde ca 36,5 cm.

Brugsslitage. Kantstødt ved foden, mindre Kantstødt øverst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 36,5 cm.

Antal besøg: 4.087