VÆGSKAB, 1800/1900 tallet.

VÆGSKAB, 1800/1900 tallet.
74097. VÆGSKAB, 1800/1900 tallet.

Glasdøre, malede.
Højde 66 cm, længde 82 cm, bredde 18 cm.
indrettet med nøgleholder.

Slitage, ridser, malingstab og meget mere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glasdøre, malede.
indrettet med nøgleholder.

Antal besøg: 683