Kommode OG LAVOES, første halvdel af det 20. århundrede.

73876. Kommode OG LAVOES, første halvdel af det 20. århundrede.

Malet, toilettet med kornmaling. Vasken: Længde 48 bredde 87 højde 100. Agentur: længde 45 bredde 87 højde 75.

Brugsslitage, kontoret senere malet, nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.236