TIKKA. T3 cal.308 & SONIC 35 LYDDÆKKER.

738754. TIKKA. T3 cal.308 & SONIC 35 LYDDÆKKER.

Tønde længde 51 cm.
Lyddæmper Sonic 35 medfølger og tønden er fuldt gevind.
Illuminated Optic Science 2,5-10x50 monteret med weaver lugs.

Brugsslitage, lejlighedsvis ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tønde længde 51 cm.

Antal besøg: 5.483