TOILETMØBLER, rokoko stil, 20. århundrede.

73651. TOILETMØBLER, rokoko stil, 20. århundrede.

Skabsdel med sten indeni. Længde ca. 39, bredde ca. 39, højde ca. 116 cm.

Mindre slitage. Pletter. Mindre Kantstødt på stenplade. Hylder til overdel mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.894