ANDERS ANDERSSON. TRÅG, menig mand, olie på træ, "Stenvallen", signeret Anders Andersson Järvsö.

735650. ANDERS ANDERSSON. TRÅG, menig mand, olie på træ, "Stenvallen", signeret Anders Andersson Järvsö.

Husmærker under truget.
Længde 63 cm.
Bredde 23,5 cm.
Højde ca 7 cm.
Denne Anders Andersson hed ifølge sælgers oplysninger "Smukke Anders".

Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Husmærker under truget.
Længde 63 cm.
Bredde 23,5 cm.
Højde ca 7 cm.

Brug/aldersslitage.

Antal besøg: 1.027