SALUTKANON BERSBO sidst i det 20. århundrede.

73549. SALUTKANON BERSBO sidst i det 20. århundrede.

Støbt messing på eg lav. Længde 35 cm. Dateret 1995.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.489