BORDLYG, et par, gustaviansk stil, 20. århundrede.

73448. BORDLYG, et par, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Messing, glas og alabast, ophængt med prismer, højde ca. 39 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 595