BARBRO JÖNSSON. Olie på lærred, signeret.

73327. BARBRO JÖNSSON. Olie på lærred, signeret.

"Kys" -77. 29 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Kys" -77. 29 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.343