TE- OG KAFFESERVICEDELE, 24 DELE, SANSSOUCI, ROSENTHAL SELB-BAVARIA.

73202. TE- OG KAFFESERVICEDELE, 24 DELE, SANSSOUCI, ROSENTHAL SELB-BAVARIA.

Polykrom blomsterdekoration og forgyldt kant. Service bestående af 6 tekopper med underkopper, 6 kaffekopper med underkopper, 8 små tallerkner, tekande med låg, kaffekande med låg, flødekande, sukkerskål med låg og mælkekande.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.412