GULVLAMPE, mærket EOS, midten af det 20. århundrede.

731901. GULVLAMPE, mærket EOS, midten af det 20. århundrede.

Elm og messing, 2-armet, justerbar, total højde ca. 166 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 633