ARMOR, plade, replika, 20. århundrede.

731054. ARMOR, plade, replika, 20. århundrede.

Ridderrustning to stykker, højde 185 cm. Underdel monteret på træstativ.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.233