BENGT ELDE. Serveringsbakke, plast, Stockholm-motiv.

730502. BENGT ELDE. Serveringsbakke, plast, Stockholm-motiv.

32x59 cm. På verso stempel Bengt Elde Maler.

Forgyldt underkant og mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.304