SVEND SAABYE. Olie på lærred, signeret.

72962. SVEND SAABYE. Olie på lærred, signeret.

Landskab, 75 x 115 cm.

Alvorligt farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, 75 x 115 cm.

Alvorligt farvetab.

Antal besøg: 1.710