729439. SALONGRUPPE, 4 dele, nyrenæssance, 19./20. årh.
Sofahøjde 113, længde 161 cm.
2 lænestole, ryghøjde 107, bredde 63 cm.
Stol højde 99 cm.
Mindre brugsspor, lille detalje mangler på stol, en knop med skade og en med reparation, polstring med lille plet.