SMYKKER og BEDSTEMORUR, 5 dele, 1800/1900 bl.a. sølv.

72814. SMYKKER og BEDSTEMORUR, 5 dele, 1800/1900 bl.a. sølv.

Armbånd. brocher og mormor ure.

Slitage, emaljeskade, perle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 515