BRUNO MATHSSON. Bankebord, eg/bøg "Maria Flap".

727811. BRUNO MATHSSON. Bankebord, eg/bøg "Maria Flap".

Top af egefineret, bund i bøg. Mærket BRUNO MATHSSON DESIGN MADE IN SWEDEN. Længde 279, bredde 90, højde 72 cm.

Brugsslitage, ridser, plet på skiven, en bøjle på undervognen med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 12.830