ARDY STRÜWER. Olie på lærred, signeret ARDY VI-1968.

72659. ARDY STRÜWER. Olie på lærred, signeret ARDY VI-1968.

"ripsa-mälby gård", 50 x 61 cm.

Tab af farve.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Få foretaget en gratis vurdering!

Tab af farve.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besøg: 4.237