Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
ERIK DENBY. Fiskerby. Olie på lærred, signeret og dateret 43.
725707. ERIK DENBY. Fiskerby. Olie på lærred, signeret og dateret 43.
29 x 39 cm.
Vis hele teksten
Pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
29 x 39 cm.
Vis hele teksten
Pletter.
Antal besøg:
511