MARIO TESTINO. Siddende model, 1994. Foto print. Usigneret.

72550. MARIO TESTINO. Siddende model, 1994. Foto print. Usigneret.

Fra Vogue jubilæumsportefølje 2010.
Bladmål 59x42 cm Uindrammet.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 59x42 cm Uindrammet.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.539