GLAS OBJEKTER, 8 stk, inklusive Vicke Lindstrand, Orrefors.
724543. GLAS OBJEKTER, 8 stk, inklusive Vicke Lindstrand, Orrefors.
2 skåle Vicke Lindstrand Orrefors hvoraf den største signeret højde 9 og 13,5 cm.
Vase Vicke Lindstrand Orrefors signeret 33 cm.
2 vaser Orrefors signeret 12,5 og 15,5 cm.
Vase usigneret 23 cm.
2 lanterner stemplet Orrefors 4 og 6 cm.
Vase usigneret 23 cm.