CARL WILHELM MÜLLER, mandsportræt.

723941. CARL WILHELM MÜLLER, mandsportræt.

signeret og dateret Arnsdorf 20. aug -73, olie på pap 23x15 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tab af farve.

Antal besøg: 538