JULETRÆSFOD, Kinner vario classic.

723760. JULETRÆSFOD, Kinner vario classic.

Diameter ca 38 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 38 cm.

Antal besøg: 391