JON PÄRSON. Olie på lærred.

JON PÄRSON. Olie på lærred.
723715. JON PÄRSON. Olie på lærred.

Komposition med farver, signeret og dateret 1959, 51x22 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.925