HENRY COOPER. Olie på lærred, signeret.

72202. HENRY COOPER. Olie på lærred, signeret.

38 x 59 cm.

Mindre farveknasninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 59 cm.

Mindre farveknasninger.

Antal besøg: 942