2 GAMLE PLASSER I TERRACOTTA.

2 GAMLE PLASSER I TERRACOTTA.
721909. 2 GAMLE PLASSER I TERRACOTTA.

2 parceller fra første fjerdedel af det 20. århundrede.

Højde 22,5 cm, slidt i farven Højde 27 cm, slidt i farven Reparerede hænder og der mangler lidt i toppen af hætten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.570