PÄR ÅKERED. Olie på lærred.

PÄR ÅKERED. Olie på lærred.
720456. PÄR ÅKERED. Olie på lærred.

Magpie, signeret, 50x60 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Magpie, signeret, 50x60 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 759