BJÖRN CARLÉN. litografi, tegn og nummer 2/30. Dateret -83.

71940. BJÖRN CARLÉN. litografi, tegn og nummer 2/30. Dateret -83.

Tårn. 49x32.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tårn. 49x32.

Antal besøg: 1.307