GUNNAR LINDBERG. "Mod Ormberget". Olie på Panel. Signeret og dateret 49.

71651. GUNNAR LINDBERG. "Mod Ormberget". Olie på Panel. Signeret og dateret 49.

37 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.644