BORD og 2 BØRNESTOLE midt i det 20. århundrede.

71649. BORD og 2 BØRNESTOLE midt i det 20. århundrede.

Bord i paletform, længde 110, bredde 78, højde 60 cm. 2 hvidmalede pindestole i barnestørrelse.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.181