OLLE SVANLUND. Farvelitografi, signeret, nummereret 6/20.

71583. OLLE SVANLUND. Farvelitografi, signeret, nummereret 6/20.

65 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besøg: 1.153