ØREPLATCH LÆNESTOL, 20. ÅRHUNDREDE.

714857. ØREPLATCH LÆNESTOL, 20. ÅRHUNDREDE.

Blomstret stofbetræk. Bredde 77 cm. Dybde 70 cm. Ryghøjde 105 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 338