Kommode og 2 sengeborde 1940'erne.

71434. Kommode og 2 sengeborde 1940'erne.

Elm / masur birk med skåret kant. Længde 110, bredde 46, højde 68 cm.hhv. 40X30X 57 cm.

Skader på bureauets skive / Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 860